Şahinler Et

Şarküteri Ürünleri

KOÇHAN GÖBEK KAŞAR

Kars ve Ardahan'ın yüksek yayla ve meralarında endemik bitkilerle beslenen ineklerden aldığımız taze sütleri hiç bir katkı maddesi eklemeden sadece tuz ve peynir mayası (şirden mayası) kullanılarak, dedemizden miras geleneksel yöntemlerle üretiyoruz. Kuzey rüzgarlarında olgunlaştırılıp enfes aromasını aldıktan sonra sofranıza sunuyoruz. Göbek Kaşar Peyniri Eski Kars Kaşarı hamurundan yapılır ve maharetli ustalarımız özel yoğurma işlemine tabi tutar bu nedenle daha yoğun aromaya sahip olur. Kahvaltı ve yemeklerde kullanılır. 1 kg Göbek Kaşar Peyniri için ortalama 12 litre Süt kullanılmaktadır.

269.00 ₺ / 1000 GR

  • Ürün Detayları
  • Teslimat

Kars ve Ardahan'ın yüksek yayla ve meralarında endemik bitkilerle beslenen ineklerden aldığımız taze sütleri hiç bir katkı maddesi eklemeden sadece tuz ve peynir mayası (şirden mayası) kullanılarak, dedemizden miras geleneksel yöntemlerle üretiyoruz. Kuzey rüzgarlarında olgunlaştırılıp enfes aromasını aldıktan sonra sofranıza sunuyoruz.

Göbek Kaşar Peyniri Eski Kars Kaşarı hamurundan yapılır ve maharetli ustalarımız özel yoğurma işlemine tabi tutar bu nedenle daha yoğun aromaya sahip olur.  Kahvaltı ve yemeklerde kullanılır. 1 kg Göbek Kaşar Peyniri için ortalama 12 litre Süt kullanılmaktadır.

Teslimat süremiz sipariş onaylarından sonra ( Başakşehir - Kayaşehir için ) 1 saattir.

Şahinler Et

Benzer Ürünler